Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony oraz w celu gromadzenia anonimowych danych o ruchu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj.
Zarejestruj

samsung s7 edage vs huawei p9

Regulamin działu
Sprzęt i akcesoria to dział, w którym dyskutujemy o używanym przez nas sprzęcie fotograficznym (smartfonach, tabletach, phabletach) oraz różnych dodatkach, które mogą możliwości tego sprzętu rozszerzyć (statywy, dodatkowe soczewki, filtry, ładowarki itp). Lista poddziałów obejmuje firmy wiodące na rynku fotografii mobilnej, ale jeżeli będzie potrzeba, dodamy chętnie kolejny dział, aby użytkownicy danej marki mieli swoje własne miejsce. Prosimy, abyście w tym forum poruszali tematy związane wyłącznie ze sprzętem. Dla tematów związanych z samą techniką fotografowania jak i z późniejszą obróbką zdjęć mamy oddzielne działy.
Użytkownik forum

samsung s7 edage vs huawei p9

Postprzez suso » 24 maja 2016, o 20:53

wlasnie moj sony z1 padl i stoje przed dulematem wyboru nastepcy . Co wedlug was jest lepsze pod wzgledem foto ?. samsung czy huawej . jasny obiektyw czy dwa ciemniejsze ?

Członek Grupy Mobilni

Re: samsung s7 edage vs huawei p9

Postprzez kamil_kawczynski » 24 maja 2016, o 22:23

Jeśli nie ogranicza Cię budżet nawet bym się nie zastanawiał i brał s7 edge. S7 ma wciąż najlepszy aparat z topowych smartfonów. Ekran robi duże wrażenie. Znam przynajmniej 3 osoby, które korzystają z s7, każdy z nich robi super zdjęcia i są bardzo zadowoleni z możliwości jakie oferuje aparat. Jeśli interesują Cię sample zdjęć to zajrzyj na stronę Telepolis, gdzie jest porównanie możliwości foto typowych smartfonów w tym s7 i p9 :)

Wysłane z mojego HTC One A9 przy użyciu Tapatalka
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Członek Grupy Mobilni

Postprzez feelbeats » 25 maja 2016, o 08:51

Jako posiadacz S7 Edge mogę go śmiało polecić. Ma bardzo szybki autofocus, zdjęcia wychodzą wysokiej jakości, możliwość edytowania plików RAW jest bardzo przydatna, a ekran to pierwsza klasa w smartfonach. Dodatkowe opcje zakrzywionego ekranu też robią wrażenie i są bardzo przydatne.
Z Huaweiem nie miałem co prawda za wiele do czynienia, ale nie wydaje mi się, by od czasów P8 poczyniono wielkie usprawnienia w kwestii ekranu, a 'podwójny aparat Leiki' nie jest wyprodukowany przez Leikę, a jedynie certyfikowany, co oznacza ni mniej, ni więcej niż to, że produkuje go chiński producent, a 'Leica' jest tylko marketingowym magnesem.
Obrazek Obrazek Obrazek

Użytkownik forum

Postprzez suso » 25 maja 2016, o 18:00

Dziękuję, decyzję już podjąłem jednak będzie to Samsung. Huawei p9 jest dobry pod względem foto, ale jednak to s7 jest lepszy, Parę godzin miałem okazję bawić się p9 to dobry telefon, ale jednak samsung to extra klasa :-)

Użytkownik forum

Postprzez suso » 28 maja 2016, o 10:30

Wyobrażacie sobie jak taki świetny telefon Samsung s7 pracowałby na applowskim ios ;-). Przecież to byłby potwór ;-). Dla mnie jest to idealny system, na telefon i jak na komputer. Szkoda tylko że iPhone już od kilku generacji dostają od konkurencji, pod względem foto oczywiście :-(. No i nie mają tak przydatne mni wodoszczelnośći. :-(

Użytkownik forum

Postprzez suso » 4 lip 2016, o 19:23

Hej miałem okazję bawić się ostatnio najnowszym lg 5, i normalnie jestem pod wrażeniem jego możliwości foto. Są dużo lepsze niż mojego samsunga s7. Nie wiem jak wypadają te aparaty w testach ale zabawa tym lg jest rewelacyjna. Szkoda tylko że sam tel nie jest już tak rewelacyjny jak samsung. I chyba znam receptę na smartfon idealny, Samsung s7 edag + moduł foto z LG g5, i żeby wszystko pracowało na applowskim ios ;-)

Powrót do Sprzęt i akcesoria