Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony oraz w celu gromadzenia anonimowych danych o ruchu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj.
Zarejestruj

Chętni na foto-spacer po Warszawie 3 czerwca 2014?

Regulamin działu
Społeczności to dział w którym Wy nadajecie ton. Chcielibyśmy aby ten dział i fora w nim zawarte stał się platformą komunikacyjną dla lokalnych społeczności fotografów mobilnych. By były miejscem gdzie mogą się organizować i werbować nowych członków, gdzie ogłaszane będą mobilne plenery i photowalki. Zaczynamy od społeczności Instagramersów, ale dajcie nam znać, czy w Waszym mieście nie istnieje np. lokalna społeczność EyeEM lub innej sieci społecznościowej. Bardzo chętnie otworzymy dla Was związane z nią forum.
Członek Grupy Mobilni

Chętni na foto-spacer po Warszawie 3 czerwca 2014?

Postprzez szklanowski » 2 cze 2014, o 13:19

Będę w Warszawie 3 czerwca po południu, dostępny od ok. 18:00.
Czy ktoś z forumowiczów byłby chętny na foto-spacer po Wawie?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Użytkownik forum

Re: Chętni na foto-spacer po Warszawie 3 czerwca 2014?

Postprzez szperacz » 3 cze 2014, o 07:20

Bardzo chętnie, ale niestety nie ten termin. Za to w przyszłości jak znowu będzie taki pomysł w Warszawie to jestem pierwszy w kolejce.

Użytkownik forum

Re: Chętni na foto-spacer po Warszawie 3 czerwca 2014?

Postprzez chinesekarol » 23 lip 2014, o 15:47

Ja nie jestem fanem spacerów foto, ale dla rozruszania ekipy jestem skłonny się pojawić. Gdyby ktoś z Was miał propozycję, chętnie się zapoznam. Sam też zastanowię się nad atrakcyjnym tematem/miejscem.

Powrót do Społeczności