Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony oraz w celu gromadzenia anonimowych danych o ruchu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj.
Zarejestruj

Spotify promocja

Regulamin działu
Na luzie to dział w którym możecie poruszać dowolne inne sprawy, które tematycznie nie pasują do innych działów w naszym forum. Przykłady to linki do interesujących galerii lub artykułów o fotografii mobilnej, linki do samouczków związanych z fotografią mobilną, informacje o interesujących wydarzeniach lub wystawach fotografii mobilnej itp.
Użytkownik forum

Spotify promocja

Postprzez QbaKrm » 20 gru 2014, o 07:43

Jak zapewne niektórzy wiedzà, bardzo sie wkurzam za zdzierstwo ze strony Apple na abonamencie od Spotify. Po dwóch miesiącach przepłacania zrezygnowałem z subskrypcji przez AppStore i postanowiłem załączyć go bezpośrednio na stronie Spotify.

I okazało sie że karma wraca, bo do końca grudnia serwis streamingowy oferuje super promocje. Wykupując teraz abonament za nie zmieniana cenę 19,99 zł gratis dostajemy dwa miesiące. Czyli łącznie mamy 3 miesiące za jedna wpłatę. ;)
"Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis? – „Na pohybel skur*ysynom!”
http://instagram.com/qbakrm

Użytkownik forum

Re: Spotify promocja

Postprzez szperacz » 20 gru 2014, o 14:12

Z tego co widzę to generalnie, jeśli chodzi o usługi premium opłacane jakimś abonamentem w aplikacjach mobilnych, to zawsze bardziej opłaca się wykupić opcję premium bezpośrednio u dostawcy, a nie przez AppStore. To samo tyczy się np. Evernote z którego wiele osób korzysta.

Czy zdzierstwo? Kwestia dyskusyjna. To że biorą procent od transakcji zawieranych za ich pośrednictwem nie jest niczym nadzwyczajnym.

Użytkownik forum

Re: Spotify promocja

Postprzez QbaKrm » 20 gru 2014, o 17:46

Jak dla mnie jest to zdzierstwo gdyż o ile pamięć mnie nie zawodzi w sklepie Google abonament kosztował standardowo 19,99 bez marzy.

Ja tu bardziej widzę zarabianie na konkurencji, jaka jest Spotify dla iTunes.
"Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis? – „Na pohybel skur*ysynom!”

Użytkownik forum

Spotify promocja

Postprzez QbaKrm » 20 gru 2014, o 21:46

Streaming muzyczny powoli, ale konsekwentnie podkopuje dominacje iTunes i to jest fakt. Apple zdaje sobie z tego sprawę, o czym świadczy zakup Beats. Jednak czy to ma wpływ na cenę subskrypcji w AppStore, to rzeczywiście moze być z mojej strony nadinterpretacja.

Nie mniej tak jak pisałem na początku w ostateczności wychodzę z sytuacji na plus mając 3 miesiące w cenie jednego, wiec jestem zadowolony ;)

Powrót do Na luzie