Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony oraz w celu gromadzenia anonimowych danych o ruchu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj.
Zarejestruj

Synchro kalendarza iOS w ajfonie i kalendarza Google

Regulamin działu
Na luzie to dział w którym możecie poruszać dowolne inne sprawy, które tematycznie nie pasują do innych działów w naszym forum. Przykłady to linki do interesujących galerii lub artykułów o fotografii mobilnej, linki do samouczków związanych z fotografią mobilną, informacje o interesujących wydarzeniach lub wystawach fotografii mobilnej itp.
Użytkownik forum

Synchro kalendarza iOS w ajfonie i kalendarza Google

Postprzez daszek » 11 mar 2015, o 11:47

Może ktoś wie i pomoże :)

Mam konto Google i namiętnie namiętnie używam znajdującego się tam kalendarza, z którym synchronizują mi się min. fejsbukowe iwenty.
W ustawieniach w iOS mam wybrane konto Guglowe jako domyślne - poczta, kalendarz synchro co 15 min. (fetch)

Problem polega na tym, że nie synchronizują mi się żadne iwenty z fejsbuka, mimo, że z automatu lądują w kalendarzu guglowym no i są tam widoczne.

Instalowania kalendarza google chciałbym uniknąć

Ktoś wie jak rozwiązać ten problem?

Członek Grupy Mobilni

Re: Synchro kalendarza iOS w ajfonie i kalendarza Google

Postprzez szklanowski » 11 mar 2015, o 12:11

Zainstaluj Outlook for iOS. On obsługuje takie rzeczy.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Użytkownik forum

Re: Synchro kalendarza iOS w ajfonie i kalendarza Google

Postprzez daszek » 11 mar 2015, o 19:01

rafalpiotrzkowski napisał(a):Jakie kalendarze widzisz w iOSowej appce "Kalendarz"?
Czy na swoim iPhonie jesteś systemowo zalogowany do FB?
Aby widzieć wydarzenia z FB w kalendarzu iOS nie musisz używać kalendarza Google.

Tylko guglowy
Nie jestem zalogowany via iOS, tylko przez appkę, spróbuję może to to?
No właśnie, może jak się zaloguję w iOS, to się pokażą.

Dzięki :)

Ogarnąłem, dzięki. Temat do zamknięcia ;)

Powrót do Na luzie