Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony oraz w celu gromadzenia anonimowych danych o ruchu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj.
Zarejestruj

Nowy wygląd Instagrama w przeglądarce

Regulamin działu
Na luzie to dział w którym możecie poruszać dowolne inne sprawy, które tematycznie nie pasują do innych działów w naszym forum. Przykłady to linki do interesujących galerii lub artykułów o fotografii mobilnej, linki do samouczków związanych z fotografią mobilną, informacje o interesujących wydarzeniach lub wystawach fotografii mobilnej itp.
Członek Grupy Mobilni

Nowy wygląd Instagrama w przeglądarce

Postprzez kamil_kawczynski » 11 cze 2015, o 12:48

Jak Wam się podoba nowy wygląd Instagrama wyświetlany w przeglądarkach internetowych? Większe zdjęcia są fajne ale szkoda, że zniknął dynamiczny kolarz zdjęć na górze. Z tego co widzę pojawiły się jeszcze kosmetyczne zmiany, takie jak możliwość kasowania wybranych komentarzy pod zdjęciami z poziomu komputera. A co Wy sądzicie o nowym wyglądzie?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Członek Grupy Mobilni

Re: Nowy wygląd Instagrama w przeglądarce

Postprzez mkoralewski » 11 cze 2015, o 13:12

Ładny, subtelny. Podoba mi się bardziej niż ten wcześniejszy kolaż przypadkowych zdjęć. Teraz wygląda tak trochę w stylu VSCO Grid. Jest dużo lepiej!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Członek Grupy Mobilni

Re: Nowy wygląd Instagrama w przeglądarce

Postprzez goh_amku » 14 cze 2015, o 08:45

Tez miałam skojarzenie z VSCO:) mi sie podoba
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Powrót do Na luzie