Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony oraz w celu gromadzenia anonimowych danych o ruchu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj.
Zarejestruj

Zakupy w iTunes/AppStore bez karty

Regulamin działu
Na luzie to dział w którym możecie poruszać dowolne inne sprawy, które tematycznie nie pasują do innych działów w naszym forum. Przykłady to linki do interesujących galerii lub artykułów o fotografii mobilnej, linki do samouczków związanych z fotografią mobilną, informacje o interesujących wydarzeniach lub wystawach fotografii mobilnej itp.
Członek Grupy Mobilni

Postprzez kamil_kawczynski » 18 wrz 2015, o 23:47

Chcąc rozwinąć skrzydła jako fotograf mobilny, postanowiłem kupić iPhone'a by mieć dostęp do fotograficznych aplikacji, których posiadacze Androida jeszcze długo nie uraczą, ale do rzeczy. Google ma swoje karty zdrapki, doładowujące saldo konta w Google Play, które można nabyć w każdym lepszym punkcie z prasą. Pytanie za 100 pkt. Czy polscy użytkownicy systemu iOS mają jakiś odpowiednik tych luksusów, bez konieczności przypisywania karty kredytowej do swojego konta w iTunes? Z czego WY korzystacie? Co polecacie? Pytam bo, jestem zielony w tych kwestiach.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Członek Grupy Mobilni

Re: Zakupy w iTunes/AppStore bez karty

Postprzez szklanowski » 19 wrz 2015, o 21:43

Są karty iTunes Apps, do nabycia w każdej dobrej księgarni. Efekt taki sam jak kartek zdrapek dla Google.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Członek Grupy Mobilni

Postprzez kamil_kawczynski » 20 wrz 2015, o 01:15

OK, dzięki za info Michał :)

Edit: Jesteś pewien Michał @szklanowski? Nic nie znalazłem w sieci na ten temat.

Członek Grupy Mobilni

Postprzez szklanowski » 20 wrz 2015, o 22:26

Na pewno kupowałem takie karty w Szwajcarii. W Polsce to nie dam głowy.

Członek Grupy Mobilni

Postprzez kamil_kawczynski » 20 wrz 2015, o 23:50

Nom, chyba jest tak jak mówisz. Na szczęście znalazłem temat z kartą internetową BZ WBK, którą można płacić za aplikacje w App Store.

Członek Grupy Mobilni

Postprzez 3hands » 24 wrz 2015, o 10:58

Ale z tego co wiem to do konta ID Apple podpinasz dowolną kartę VISA, czy Mastercard i możesz robić normalnie zakupy w AppStore. Ja tak miałem jak używałem czynnie iPhone 4s, a moja żona teraz tak ma jak używa 5c.

Członek Grupy Mobilni

Postprzez kamil_kawczynski » 24 wrz 2015, o 11:27

Karta musi mieć opcję płatności internetowych. Moja Visa tego akurat nie ma, ale założyłem wirtualną kartę na BZWBK, chociaż zdzierają niesamowitą prowizję a tabela opłat jest głęboko schowana na stronie żeby przypadkiem klient nie wiedział za co płaci. Pewnie będę przechodził do odpowiednika takiej karty w MBanku. Tak czy inaczej udało mi się zakupić już kilka aplikacji :)

Członek Grupy Mobilni

Postprzez goh_amku » 24 wrz 2015, o 18:10

Ja mam mbankową z możliwością płatności internetowych - jeśli tylko masz ruch na koncie to jest ono (to konto) bezpłatne (nie pamietam kwoty minimalnej ale było to cos w granicy 200pln)

Członek Grupy Mobilni

Postprzez kamil_kawczynski » 24 wrz 2015, o 19:40

Dzięki Gosiu. Poczytam, popatrzę i możliwe, że skuszę się na MBank :)

Powrót do Na luzie