Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony oraz w celu gromadzenia anonimowych danych o ruchu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj.
Zarejestruj

Wywoływanie zdjęć, gdzie?

Regulamin działu
Na luzie to dział w którym możecie poruszać dowolne inne sprawy, które tematycznie nie pasują do innych działów w naszym forum. Przykłady to linki do interesujących galerii lub artykułów o fotografii mobilnej, linki do samouczków związanych z fotografią mobilną, informacje o interesujących wydarzeniach lub wystawach fotografii mobilnej itp.
Użytkownik forum

Wywoływanie zdjęć, gdzie?

Postprzez edisk » 9 gru 2015, o 15:35

Witam

Chciałbym wywołać kilka swoich zdjęć, chciałem się was poradzić.
Korzystacie z jakiegoś specjalnego serwisu, gdzie wysylacie zdjęcia i otrzymujecie odbitki? Czy po prostu idziecie do najbliższego punktu?

Pozdrawiam
Galaxy s5 + snapseed = instagram.com/edi.sk

Członek Grupy Mobilni

Re: Wywoływanie zdjęć, gdzie?

Postprzez 3hands » 9 gru 2015, o 16:04

Ja ostatnio wywoływałem w Empik Foto. Ale jak zależy Ci na super jakości to najlepiej znaleźć jakiś małe lokalne studio i na bieżąco korygować jakość zdjęć. Chociaż te z Empik Foto nie były złe, wadą jest tylko to że nie masz wpływu na końcowy efekt, a cena jest niewielka.

Użytkownik forum

Postprzez QbaKrm » 10 gru 2015, o 22:03

A używał ktoś serwisu fotolab?? Z jeden strony duża wygoda, z drugiej cena wyższa niż w takim fotojokerze. A nie wiem jak z jakością.
"Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis? – „Na pohybel skur*ysynom!”
http://instagram.com/qbakrm

Użytkownik forum

Postprzez edisk » 11 gru 2015, o 01:33

Dzięki za radę.

Spróbuje wywołać gdzieś na próbę.
Galaxy s5 + snapseed = instagram.com/edi.sk

Powrót do Na luzie