Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony oraz w celu gromadzenia anonimowych danych o ruchu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj.
Zarejestruj

iPhone 4S / 5S

Użytkownik forum

Re: iPhone 4S / 5S

Postprzez invisible » 29 kwi 2014, o 16:34

@cosmiczny, święta prawda "nie aparat robi zdjecie"! ;D świetne porównanie.
@szklanowski, czekamy na porównanie wizualne ;p
Nigdy nie mieszkałem pod mostem, tak więc na miano prawdziwego artysty jeszcze sobie nie zasłużyłem.
Obrazek Obrazek Obrazek

Użytkownik forum

iPhone 4S / 5S

Postprzez QbaKrm » 20 lis 2014, o 23:14

Hej chciałbym odświeżyć temat i zapytać czy mając 5 warto zamienić na 5S? Dopłata teraz to 200-300 zł ale czy warto? Chodzi mi o zdjecia ale także o samo działanie telefonu, aplikacji itp.

O ile różnice w cyferkach znam i wiem co z niej wynika. Większe piksele, lepszy procek,koprocesor itp o tyle nie wiem czy to aż tak można odczuć. I czy ta różnica warta jest dopłaty.

Iphone 6 jest narazie ciut za drogi i dwa wciąż nie wiem czy zostanę z Apple na dłużej i dlatego puki co właśnie 5s biorę pod uwagę.
"Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis? – „Na pohybel skur*ysynom!”
http://instagram.com/qbakrm

Członek Grupy Mobilni

Postprzez szklanowski » 21 lis 2014, o 21:51

Ja na wypad do Berlina wziąłem iPhone 5 (swój) i 5s (córki). Używanie 5s było prawdziwa przyjemnością. Był bardziej responsywny, szybciej reagował na moje komendy i najlepsze zdjęcia wyszły właśnie z niego. Plusem był tez świetny tryb ciągły (5s robi prawie 10 zdjeć na sekundę). Ja osobiście kupiłbym 5s. Jeżeliby tylko budżet pozwolił.
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Użytkownik forum

Postprzez QbaKrm » 21 lis 2014, o 23:17

Czyli jednak to nie tylko cyferki na papierze, ale da sie odczuć rzeczywistą różnice. Właśnie o to mi chodziło. A ten koprocesor. Ktoś z tego korzysta? Jakiś life loging? Działa względnie poprawnie ?

Teraz muszę zacząć polować na wersje minimum 32gb, bo 16 to jednak zdecydowanie za mało.
"Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis? – „Na pohybel skur*ysynom!”
http://instagram.com/qbakrm

Członek Grupy Mobilni

Postprzez szklanowski » 22 lis 2014, o 15:59

@widmowy z którego modelu się przesiadałeś na iP6? Czy autofokus rzeczywiście działa tak szybko jak reklamują?
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Poprzednia strona

Powrót do Apple