Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony oraz w celu gromadzenia anonimowych danych o ruchu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj.
Zarejestruj

Fotograficzne nowości w nadchodzącym iOS 8

Użytkownik forum

Re: Fotograficzne nowości w nadchodzącym iOS 8

Postprzez matnowy » 23 paź 2014, o 12:40

@widmowy , pamiętamy. Odpuściłem sobie tą funkcję.
QbaKrm ja czuję, że za jakiś czas przeskoczę na Xiaomi Mi4 - podobno aparat kosi równie dobrze jak ten w iP 5S :)
"Lepiej spać spokojnie, niż wygodnie"
Matnowy Instagram | Matnowy VSCO

Użytkownik forum

Postprzez QbaKrm » 25 paź 2014, o 17:25

Ni właśnie z tego co kojarzę @matnowy miałeś wcześniej tez chińczyka. I jak wrażenia? Zastanawiałem sie kiedyś nad jakimś ale brak mi cierpliwości by go upolować. Zreszta moim cichym marzeniem aktualnie jest HTC ONE EYE ale oczywiście nie dostępny na starym kontynencie ;/

Wracając do tematu icpl, to na weń mam już zdjęcia ale wciąż brak synchro z kompem (win7). Zabieram sie za reinstalke iCloud. Może coś pomoże.
"Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis? – „Na pohybel skur*ysynom!”
http://instagram.com/qbakrm

Użytkownik forum

Postprzez matnowy » 29 paź 2014, o 12:20

@QbaKrm , utworzyłem nowy wątek :) - viewtopic.php?f=11&t=440
"Lepiej spać spokojnie, niż wygodnie"
Matnowy Instagram | Matnowy VSCO

Poprzednia strona

Powrót do Apple