Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony oraz w celu gromadzenia anonimowych danych o ruchu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj.
Zarejestruj

Picsart na IOS

Dyskusje o aplikacjach, których używamy na swoich telefonach i tabletach.
Użytkownik forum

Picsart na IOS

Postprzez guriana » 12 lut 2015, o 22:21

mam problem z warstwami w tej aplikacji…a dokładniej z ich przesunięciem i kadrowaniem…nie mogę znaleźć tej funkcjonalności…warstwy przyklejają się do głównego obrazka i tylko razem z nim można je przesunąć, zmniejszyć, czy zwiększyć..ściągnęłam wczoraj po obejrzeniu zwłaszcza jednego tutka, w którym ewidentnie widać, że poszczególne warstwy można swobodnie przesuwać, zoomować, kopiować i zapisywać jako osobne obrazki…soft jednak wygląda trochę inaczej, pewnie jest starszy...czy problemem może być to, że widać, że to wersja na Androida?? i do tego jakaś starsza????:(((((((
ktoś pracuje z Picsart na Iphonie i może mnie oświecić?:)

Powrót do Aplikacje