Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony oraz w celu gromadzenia anonimowych danych o ruchu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj.
Zarejestruj

Wrocław

Użytkownik forum

Wrocław

Postprzez bartek69963 » 29 kwi 2014, o 13:59

Jest tu ktoś z Wrocławia? Może jakiś wspólny komórkowy plener? :D
Strona o fotografii komórkowej - Fotokomórka
Fotokomórka na Facebooku

Członek Grupy Mobilni

Re: Wrocław

Postprzez 3hands » 29 kwi 2014, o 14:16

Wrocław jest. Witam. Dopisuje się do pytania :), ale fajnie jakby było nas tu więcej ;).

Użytkownik forum

Postprzez ronisan » 30 kwi 2014, o 07:17

Witam
Ja mogę dojechać do Wrocławia mam w sumie nie daleko. Zresztą jak coś to co dwa tygodnie w soboty jestem we Wrocłowiu :)

A może jakieś stałe spotkania np. każda 2 sobota miesiąca :)
Nie wierz w cuda polegaj na nich

Użytkownik forum

Postprzez WhiteGipsy » 21 maja 2014, o 20:04

Wrocław - Zakrzów, pozdrawia zwarty i gotowy(aczkolwiek jeden z moich kolegów powiedział kiedyś do swojej żony, że nie może być jednocześnie zwarta i gotowa :) ) chętnie umówię się na jakieś wspólne mobilne focenie.

Użytkownik forum

Postprzez jolanta » 9 cze 2014, o 23:57

Wrocław jest obecny. to kiedy plener we Wro? bo ja myślałam, że się mobilni obrazili na nas :)

Użytkownik forum

Postprzez bartek69963 » 16 paź 2014, o 14:27

Witam,
widzę temat padł... Długo mnie tu nie było, ale może jakiś wspólny nocny plener byśmy zorganizowali? Już od jakiegoś czasu chodzą mi po głowie długie czasy :P A, że mam nowy sprzęt to chciałbym go wypróbować w tych niełatwych warunkach. Obecnie do końca października niespecjalnie będę mieć czas (magisterka i te sprawy...), ale zawsze można coś pokombinować :) A na takim wspólnym wypadzie możemy się wiele od siebie nauczyć.
Strona o fotografii komórkowej - Fotokomórka
Fotokomórka na Facebooku

Powrót do Igers Wrocław