Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony oraz w celu gromadzenia anonimowych danych o ruchu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj.
Zarejestruj

Moderacja nowych wątków i wpisów

Regulamin działu
Wasze sugestie dotyczące Forum Mobilnych to miejsce, w którym możecie zgłaszać wszelkie uwagi, a także przedstawiać swoje pomysły związane z funkcjonowaniem całego forum. Jako że znajdujemy się dopiero na początku naszej forumowej przygody, w tym momencie bardzo, bardzo mile widziane będą wątki dotyczące dostępnych na forum sekcji. Jak z pewnością zauważyliście, kilka działów już zaproponowaliśmy, ale wiemy, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, czego Wy dokładnie oczekujecie po takim miejscu, jakim ma się docelowo stać Forum Mobilnych. Bardzo zależy nam na tym, żeby uczynić je przyjaznym dla wszystkich miłośników fotografii mobilnej w Polsce! Chcemy, żeby każda społeczność ludzi fotografujących mobilnie oraz każda związana z fotografią mobilną tematyka, mogły znaleźć swoje miejsce na Forum Mobilnych. Pomóżcie nam dobrać odpowiednie działy!

Bardzo prosimy o umieszczanie wszelkich uwag i sugestii w osobnych wątkach - ułatwi to wszystkim dyskusję.
Użytkownik forum

Moderacja nowych wątków i wpisów

Postprzez chinesekarol » 1 sie 2014, o 13:18

Cieszę się niezmiernie, że powstało to forum, ale muszę powiedzieć, że zatwierdzanie nowych wątków i wpisów przed pojawieniem się ich online jest cholernie odstręczające. Rozumiem powody takiej sytuacji, ale dzięki temu zabiegowi forum jest niedynamiczne. Może da się to zmienić?

Użytkownik forum

Re: Moderacja nowych wątków i wpisów

Postprzez widmowy » 1 sie 2014, o 16:10

Rozumiem Twój punkt widzenia, ale chyba nie jest aż tak źle? Zatwierdzanie dotyczy tylko nowych użytkowników, a nasza reakcja jest dość szybka. Wiem, bo sam takie posty ostatnio zatwierdzałem i najczęściej od razu kiedy otrzymywałem informację z systemu. Chyba, że jest wieczór czy noc. Wtedy robię inne rzeczy. :)
W każdym razie jak tylko znajdziemy wystarczający sposób zabezpieczający forum przed spamerami wyłączymy nielubiany mechanizm. Z góry jednak uprzedzam, że jeszcze trochę to potrwa.

Użytkownik forum

Re: Moderacja nowych wątków i wpisów

Postprzez lewiatan » 16 gru 2014, o 00:52

rafalpiotrzkowski napisał(a):Rozumiem Twój punkt widzenia, ale chyba nie jest aż tak źle? (...)

Jest bardzo źle. Na forum zarejestrowałem się we wtorek, a w środę napisałem dwa posty. Od 5 dni nie zostały one klepnięte i wiszą gdzieś w próżni, albo zostały wysłane w kosmos. W tę drugą opcję raczej trudno mi uwierzyć, bo wydaje mi się, że treści tam zawarte nie naruszyły regulaminu. Dziwne to.

Powrót do Wasze sugestie dotyczące Forum Mobilnych