Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony oraz w celu gromadzenia anonimowych danych o ruchu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj.
Zarejestruj

Sugestia dla Mobilnych

Regulamin działu
Wasze sugestie dotyczące Forum Mobilnych to miejsce, w którym możecie zgłaszać wszelkie uwagi, a także przedstawiać swoje pomysły związane z funkcjonowaniem całego forum. Jako że znajdujemy się dopiero na początku naszej forumowej przygody, w tym momencie bardzo, bardzo mile widziane będą wątki dotyczące dostępnych na forum sekcji. Jak z pewnością zauważyliście, kilka działów już zaproponowaliśmy, ale wiemy, że nie jesteśmy w stanie przewidzieć tego, czego Wy dokładnie oczekujecie po takim miejscu, jakim ma się docelowo stać Forum Mobilnych. Bardzo zależy nam na tym, żeby uczynić je przyjaznym dla wszystkich miłośników fotografii mobilnej w Polsce! Chcemy, żeby każda społeczność ludzi fotografujących mobilnie oraz każda związana z fotografią mobilną tematyka, mogły znaleźć swoje miejsce na Forum Mobilnych. Pomóżcie nam dobrać odpowiednie działy!

Bardzo prosimy o umieszczanie wszelkich uwag i sugestii w osobnych wątkach - ułatwi to wszystkim dyskusję.
Członek Grupy Mobilni

Sugestia dla Mobilnych

Postprzez 3hands » 10 cze 2014, o 19:31

Zbierałem się z tym od jakiegoś czasu i może część osób mnie poprze :), a więc:

Wiem, że nie przyjmujecie członków do Grupa Mobilni i nawet to rozumiem, bo dla większości to pasja a nie zawód z którego się utrzymujecie. Ale może sformalizujecie Waszą grupę i założycie jakieś stowarzyszenie, coś na wzór: http://stgu.pl/ !!! Powiem o co mi chodzi:

Nie chce się pchać na afisz :), no chyba, że ten ze zdjęciami :), ale często w naszych miastach odbywają się wszelkiego rodzaju imprezy, akcje, wydarzenia i często jest ciężko się na nie dostać żeby coś sfocić. Mówię tu o czymś w rodzaju legitymacji członkowskiej, która ułatwiła by załatwianie takich wejść, załatwianiu zgód na organizację różnych akcji itp. Taki mobilny reporter. Stowarzyszenie mogło by przydzielać takie legitymacje [na jakiej podstawie do ustalenia]. Nie wspomnę jak takie akcje mogły by rozpromować fotografię mobilną w polsce.

Stowarzyszenie miało by jeszcze większą siłę przebicia co do promocji naszych poczynań, załatwiania/organizowania warsztatów, zniżek na różnego rodzaju sprzęt.

Pomysłów jest dużo i myślę, że Grupa Mobilni o tym myśli, ale czy Wy forumowicze myślicie że to jest dobry pomysł ? A jakie jest stanowisko Grupy Mobilni, jestem ciekaw?

Nie wiedziałem gdzie wrzucić tego posta więc dałem do sugestii, chociaż nie dotyczy to do końca forum. Za śmiecenie nie w tym miejscu co trzeba przepraszam :).

Powrót do Wasze sugestie dotyczące Forum Mobilnych