Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony oraz w celu gromadzenia anonimowych danych o ruchu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj.
Zarejestruj

Pobudka Silesia !!

Użytkownik forum

Re: Pobudka Silesia !!

Postprzez matnowy » 20 sty 2015, o 14:21

ja raczej tylko ewentualnie soboty - najbliższa wstępnie mogłaby być o ile będzie więcej chętnych. No i przydałby się ktoś, kto chociaż trochę zna daną okolicę, żebyśmy nie błądzili bez celu w poszukiwaniu fajnych spotów :)
"Lepiej spać spokojnie, niż wygodnie"
Matnowy Instagram | Matnowy VSCO

Członek Grupy Mobilni

Postprzez goh_amku » 21 sty 2015, o 10:21

Chlopaki! Koniecznie napiszcie relację z walk'a z linkami do konkretnych zdjec na waszych profilach instagramiwych, to opublikujemy na stronie mobilnych:)
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Użytkownik forum

Pobudka Silesia !!

Postprzez QbaKrm » 21 sty 2015, o 13:02

Mi sobota też pasuje. Boję się trochę o pogodę ale to się okaże.
@fealbeats czy tobie też pasuje taki termin? Z tego co kojarzę z tych rejonów jest też @djoskowiak ale nie wiem czy jest tu na forum. Jak co zapytam go na Twitterze.

Jakąś relacje myślę da się zrobić ;)

A co z pozostała ekipa silesi? @sandauel @dugi1985 @konwaliowy @danielw?
"Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis? – „Na pohybel skur*ysynom!”
http://instagram.com/qbakrm

Użytkownik forum

Postprzez djoskowiak » 22 sty 2015, o 18:14

@QbaKrm, Kuba niestety w tą sobotę nie wskoczę na photowalka, nie wyrobię już czasowo.
W przyszły weekend będę w Poznaniu więc także odpada. Ale chętnie w późniejszym terminie wybiorę się na miasto, więc pewnie coś zorganizujemy razem z resztą ekipy @sandauel @dugi1985 @konwaliowy @danielw ;) Co Wy na to?

Członek Grupy Mobilni

Postprzez feelbeats » 22 sty 2015, o 18:23

Ja w najbliższą sobotę też nie dam rady, 31 jestem w Poznaniu, więc najwcześniej 7 lub 14 lutego. Sorry, że tak późno daję znać ;)
Obrazek Obrazek Obrazek

Użytkownik forum

Pobudka Silesia !!

Postprzez QbaKrm » 22 sty 2015, o 22:44

No to widzę nie pozostaje nam nic innego jak ustalić jakiś nowy termin, tak aby pasowało każdemu.

Jeśli o mnie chodzi to w zasadzie każdy weekend, byle bym za wczasu wiedział.

Niech każdy zainteresowany poda pasujące mu terminy, a gremialnie wybierzemy najlepszy ;)

Tak na zakończenie dodam tylko, że trójmiasto działa prężnie, a tu na południu widoki wcale nie gorsze, więc zróbmy im konkurencję ;)

Pozdrawiam

Kuba K.
"Ha – zaciekawił się Jaskier, który właśnie zbliżył się do nich. – Więc to są te słynne tajne runy krasnoludów? Co głosi ten napis? – „Na pohybel skur*ysynom!”

Użytkownik forum

Postprzez djoskowiak » 26 sty 2015, o 23:48

@QbaKrm na dzień dzisiejszy pasuje mi sobota 14 lutego.

@feelbeats, no to spotkamy się w Poznaniu ;)

Użytkownik forum

Postprzez matnowy » 27 sty 2015, o 10:01

Ja niestety chyba najbliższą wolną sobotę mam 21.02 ... być może 14.02, ale ciężko mi teraz powiedzieć. Ja pewnie pod swoje skrzydła wezmę @sandauel , więc muszę jeszcze jego zapytać o opinię. Generalnie warto chyba wystartować w godzinach przedpołudniowych - co wy na to ?
"Lepiej spać spokojnie, niż wygodnie"
Matnowy Instagram | Matnowy VSCO

Użytkownik forum

Postprzez QbaKrm » 27 sty 2015, o 18:20

Jak dla mnie to 14 by pasował. 21 mam juz zajęte. Co do godzin to zdecydowanie przedpołudniowe. Mój ip5 nie radzi sobie zbytnio w słabszym oświetleniu ;)

Użytkownik forum

Postprzez djoskowiak » 8 lut 2015, o 21:26

No to co z tymi Walentynkami :D Robimy jakiś photowalk w sobotę? Jak tam z wolnym czasem u Was wygląda?
Panowie, jaka decyzja? Jak u Was z wolną sobotą, chyba że przekładamy na inny termin?
@QbaKrm, @matnowy, @feelbeats

Poprzednia strona

Powrót do Igers Silesia