Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony oraz w celu gromadzenia anonimowych danych o ruchu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj.
Zarejestruj

(zgłoszenia do 24.04) - Shadow Stories

Regulamin działu
Konkursy, wystawy, akcje to dział, w którym będziemy umieszczać informacje o wszystkim tym w czym warto wziąć udział czyli o organizowanych konkursach, o interesujących wystawach i innych podobnych akcjach dotyczących szczególnie fotografii mobilnej.
Członek Grupy Mobilni

(zgłoszenia do 24.04) - Shadow Stories

Postprzez mkoralewski » 24 kwi 2014, o 09:44

Już tylko dzisiaj można się zgłaszać do konkursu Shadow Stories. Jury wybierze 25-30 najciekawszych zdjęć, które następnie trafią na wystawę w Nowym Jorku (maj), i Toronto (czerwiec). Konkurs organizuje Daniel Berman, pomysłodawca bardzo znanego Mobile Photography Awards. Choć "wpisowe" jest wysokie (m.in. 15 dolców za 1 zdjęcie), to myślę, że warto spróbować swoich sił w tym konkursie. Daniel potrafi zainteresować swoimi konkursami wielu znanych, cenionych fotografów na całym świecie, a na jego wystawy przychodzi wielu ważnych ludzi (dziennikarze, krytycy, znani blogerzy, artyści itp.). Polecam!
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Członek Grupy Mobilni

Re: (zgłoszenia do 24.04) - Shadow Stories

Postprzez szklanowski » 24 kwi 2014, o 10:34

Ja tylko dodam, że fotki można zgłaszać pod następujących adresem: http://mobilephotoawards.com/
Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Użytkownik forum

Re: (zgłoszenia do 24.04) - Shadow Stories

Postprzez matnowy » 24 kwi 2014, o 11:28

Na pewno ktoś z grupamobilni.pl się załapie :) trzymam za Was kciuki :) ja jeszcze się na to nie rzucę - za wysokie progi...

Powrót do Konkursy, wystawy, akcje