Używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies w celu zapewnienia Wam maksymalnej wygody przy korzystaniu z naszej strony oraz w celu gromadzenia anonimowych danych o ruchu. Jeżeli wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartych w cookies kliknij "Akceptuj", w przeciwnym wypadku wyłącz ciasteczka dla tej witryny w ustawieniach swojej przeglądarki. Akceptuj.
Zarejestruj

Grupa Facebook sprzęt Apple

Regulamin działu
Kącik handlowy to dział w którym możecie umieszczać drobne ogłoszenia typu sprzedam - kupię - wymienię. Mamy nadzieję, że dzięki temu łatwiej i szybciej znajdziecie chętnych na zbędny sprzęt czy oprogramowanie lub znajdziecie kogoś kto takowy oferuje. Grupa "Mobilni" nie bierze odpowiedzialności za umieszczone tu ogłoszenia, Waszą korespondencję, zawarte umowy i ich finały. Wszelkie spory i niejasności jakie ewentualnie mogą się pojawić rozwiązujecie we własnym zakresie lub w sądzie (zgodnie z polskim prawem). Niedozwolone jest umieszczanie ogłoszeń na rzeczy o niewiadomym lub nielegalnym pochodzeniu. Po sfinalizowaniu transakcji prosimy o umieszczanie informacji o statusie celem usunięcia danego wątku. Akcja taka zostanie wykonana w ciągu 30 dni od zgłoszenia.
Użytkownik forum

Grupa Facebook sprzęt Apple

Postprzez invisible » 10 lis 2014, o 17:49

Cześć!
Założyłem na facebooku grupę, dzięki której możemy sprzedać bądź kupić sprzęt Apple'a oraz akcesoria. Szukałem, nie znalazłem więc założyłem. Zapraszam.
Nigdy nie mieszkałem pod mostem, tak więc na miano prawdziwego artysty jeszcze sobie nie zasłużyłem.
Obrazek Obrazek Obrazek

Powrót do Kącik handlowy